Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , .

. , .
.

:

. . . , , .
195 .

, , .

, , . , , .

. , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1230  
: 15.01.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©