Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

e , .

o , . 50% 01.07 31.12.2015 .

:

, 31.01.2016 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1254  
: 11.01.16

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©