Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
- .
Untitled Document

,   . , -    .   .         ,   , . 


              ,      , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1230  
: 09.01.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©