Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȍ
Untitled Document

, - , , , , , .

 

- - , , , , , .  , .
, . , , .
, . - , , ,
- .

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 05.01.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©