Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„“, . , , .

, . , , . , , , .

„“ , , . , „ “.

, . , , „ “, , , , , .

„“ . , , , . .

„“ , , , „“ , .

.

. , , , .

(26.12.2015) 11 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1261  
: 25.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©