Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Σ
Untitled Document

„ “ . „ “ .
„“ 250 , 1500 . 

, .

„ “ .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1258  
: 21.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©