Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , - 21 , . .

- , . , , e . . . . , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1241  
: 20.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©