Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , .

. . 12:30 14:30 , 17:30 19:30 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1248  
: 19.12.15

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©