Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Γ
Untitled Document

, , , , . , , , .


130. 000 , 70 (100. 000 ) , 30 .


, , .


, , - .

: www.ohrid.gov.mk

:  1224  
: 15.12.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©