Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ -
Untitled Document

, - , 8 , 19 .


  . , . . - , , , ,   . - .


.

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1225  
: 07.12.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©