Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ
Untitled Document

Ӡ 蓠 , 8 - - , , .

, 3.000 , , 7.12.2015 () 13 .
54 , , , .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1258  
: 07.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©