Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. -
Untitled Document

. , ,  250 .

4 .

(1) (2) :

1. 1-2
2. 1-2
3. 2-6

(1) ( 2) :
1. 1-6
2. 1-4
3. 1-6

(3) (4) :
1. ࠠ 3-1
2. ࠠ 3-1
3. ࠠ 3-1

(3) (4) :
1. 3-6
2. 蠠 3-5
3. 蠠 3-7

11:00 16 130 .
(2) -3

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1307  
: 05.12.15

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©