Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.
Untitled Document

, “ ” . “” “” “” . 6 , .

...

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1226  
: 03.12.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©