Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł
Untitled Document

, .
.
, , . , 7.200 . , , . .

. .

3 - 18 .

, , 2014 . , , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1261  
: 03.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©