Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
:
Untitled Document

 

39 („. “ .5/2002) 26 („. “ .8/2007), :

Š

03.12.2015 () 12:30 . . :

46-

1. 10.10.2015 .

2. .

3. .

4. 2016 .

5. ..2035 .


: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 03.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©