Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„“ . „ “ 8 18 : , „“ .„ “ . „ “ „ “ „7 “ .„“.

, . „“.

, .

, 3 . „“ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 02.12.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©