Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. , . , , , - . 輓 , .

- , . , , . , 弝 , . ,, , ,, ࠠ , , , . , - .

, , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1297  
: 30.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©