Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. . .

, 210 . , 12 8 , 1,65 . , 33 .

, . 9 .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1278  
: 24.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©