Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
“
Untitled Document

, , 23.11.2015 (), .„ “ - , .„“ .„ “ 11 15 .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1260  
: 23.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©