Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .. 14 Σ ȍ
Untitled Document

 .. - 21.11.2015 .()  (, , .)  ..14  蝄.

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1225  
: 20.11.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©