Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȣ
Untitled Document

7 9 , . , .
.

-, , , , , , - , .

, , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1271  
: 13.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©