Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

. . 24 , 3,5 . , .
5 7 . -. -.

堠 10.397 636,00 .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1253  
: 11.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©