Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

.


( ) 09:00 15:00 .

.

:

:
:
: 100000000063095
: 717111 00

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1258  
: 18.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©