Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
7 -
Untitled Document

7 - , , , .

7 - - , . , , . , , . -, , , , . - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1222  
: 06.11.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©