Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓
Untitled Document

„ “ , , . , , . , „ “ . , „ “, .

, . , , , , . , . , , , .

   „ “   .         .

: www.ohrid.gov.mk

:  1259  
: 06.11.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©