Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓
Untitled Document

7 -  , .. : - , - .,   -  -,   . 輄.

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1227  
: 06.11.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©