Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

8 - , .


:
.
, .
3000 .


05.11.2015 30.11.2015 .


, , : .57 , : , : .


.
:
8 () - .: www.ohrid.gov.mk

:  714  
: 04.11.15

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©