Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .. 6 “ .. 10
Untitled Document

.. - 31.10.2015 .()  (, , .)  ..6 ..10  ( , M).

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1225  
: 30.10.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации






Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©