Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

.. , , . . . 

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1224  
: 27.10.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©