Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Δ, ϔ,
Untitled Document

'' '' '''' "" '' ''. ,

- , '' '' ( SIZAR Ventures ) , "Cello Park" . - , '' '' ( NEXT STEP Advanced Motion Technology ) , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1259  
: 23.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©