Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
23
Untitled Document

, 23 - .
蠠 .

12 .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1244  
: 21.10.15

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©