Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

'' '' , '' - '' '' ''.

, , .

, .

'' '' , 弝 , .

,

, , .

, , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1256  
: 17.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©