Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. œ
Untitled Document

„. “, .


„. “ .


, , 堠 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1258  
: 15.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©