Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ - “ , , .

7.000,00 , VII „ “ , 5.000,00 , , IV, „ “, 3.000,00 , , VI , „ “ .
7.000,00 , „. “ , 5.000,00 , , V , „ “ , ࠠ 3.000,00 , „ “ .

, . „ “ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1269  
: 15.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©