Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

45 , 30 , .
, 14 8 , , 13 7 .

, , 16 16.1 , - .

: www.ohrid.gov.mk

:  1291  
: 14.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©