Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . , . , . , .

, .

, ༝ 弝 .
.

, .弝 , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1224  
: 13.10.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©