Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ף
Untitled Document

, .

- 90 100 . . „ “ , „ “ .

. „ “ „ “ .

„ “ . „ “ „ “ „ “- ..

„ “ „ “ , “ „ “, - .

. ., , , ., , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1260  
: 11.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©