Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . , .

- . , , , .
, , , . , , . , , , , , , .
, . , . . , -
.

, , , , , 300 .

: www.ohrid.gov.mk

:  609  
: 11.10.15

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©