Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
11 -
Untitled Document

, 11 - . .

- 11 , , . , . , ༝ 11 , . , . - , . , .
, .
, , , .
. , - 11 - .

: www.ohrid.gov.mk

:  673  
: 11.10.15

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©