Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ..3 ..4
Untitled Document

..” ”- 10.10.2015 .() (, , ,, .) ..3 „„ ..4 „„ ( „„) .

10.00 ..”” .046/265-353 , ..” ” .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1261  
: 09.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©