Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
11 ȣ
Untitled Document

12 , 11 -  .

( 11 2015 ) , - - . 11 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1255  
: 08.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©