Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ń ȣ
Untitled Document

„ “
11 .
( 8 2015 ) 18 „. “ .

, ,  . , , . , , . . , „. “ , - . , , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1254  
: 06.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©