Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. (06.10.2015) 17 . .

. .

: www.ohrid.gov.mk

:  1253  
: 05.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©