Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣ 2015
Untitled Document

..„ „ „ 2015„ .

03.10.2015 . () - . ..„ „ 6 蠝 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1223  
: 02.10.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©