Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł
Untitled Document

,  16- - .

- , . . , . , . - .

.

, 300 12 , , , , , ,, , , , , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1270  
: 01.10.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©