Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , - . , , , , . , , . 22 , . , , , , , , , , .


, . 16 . .


. .


.

: www.ohrid.gov.mk

:  1272  
: 30.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©