Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . 19 .

. .

: www.ohrid.gov.mk

:  653  
: 30.09.15

Настани

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©