Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .. 12 “ (. )
Untitled Document

.. - 26.09.2015 .()  (, , , , .)  .. 12 (.).

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1229  
: 25.09.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©