Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , .


- . , 8 . . , - . , , , .


- , , . -, , , . - .


, , ,  .

: www.ohrid.gov.mk

:  1254  
: 22.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©