Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , ༓, . , , .

, :


- ? , . . 砠  , , , 1648 42 , , .


, .


- . , , , .


.

: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 22.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©